PrÚLeT

Historie táborů ÚLeT se začala psát v roce 2012. Od té doby už se nám společně podařilo úspěšně uspořádat více než dvě desítky akcí! Během toho vznikla příjemná a provázaná komunita účastníků i organizátorů. V roce 2022 jsme se rozhodli, že chceme vytvořit prostor, kde bychom se mohli setkat nejen v létě, ale i v zimě. Druhou adventní neděli 2022 proběhl první ročník nového typu akce – prosincové víkendové setkání účastníků ÚLeTu starší 15 let – PrÚLeT 2022!

PrÚLeT je určeno pro

lidi, kteří už někdy na ÚLěTě byli a chtějí spolu strávit čas i mimo letní tábor během adventu.

Na akci je více volného času, než je na našich letních táborech běžné. A to hlavně abychom se lépe poznali i méně strukturovaným způsobem 🙂 Díky tomu můžete nakouknout za oponu organizování ÚLeTů a lépe poznat členy organizátorského týmu.

Co se na akci děje

To neznamená, že na akci nebude žádný program! Hodláme naplno využít adventní čas a předvánoční tématiku. Kromě zdobení vánočního stromečku a netradičních icebreakrů na rozjezd nás čeká herní večer, výrobní dílny (bude záležet na vás, jestli raději budete odlévat z olova, pájet vánoční stromečky, vyrábět svíčky nebo zkusíte všechno). Samozřejmě jsme si nemohli nechat ujít příležitost připravit pro Vás zimní noční hru! (Ale tma už bude brzo a tak ručíme za to, že noční hra skončí netradičně v rozumnou dobu.) Na závěr nás také bude čekat, jak jinak, malé předání vánočních dárků.

Akce se koná:

  • některý z adventních víkendů (upřesníme během léta),
  • na skautské základně Vrchy (Vrchy 72) – odkaz na Mapy.cz, Googlemapy.

 

Fotky z ročníku 2022

Těšíme se na Vás!

Tým organizátorů